Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj z Krakowa
do Zurychu od 299 zł

1 osoba

Leć do Zurychu (ZRH) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 299,00 PLN

 

Zurych to największe miasto Szwajcarii, położone w północno-wschodniej części kraju. 13 km na północ od miasta znajduje się największe szwajcarskie lotnisko Zurych-Kloten (ZRH). Bezpośrednie połączenia na ten port z krakowskiego lotniska Balice oferują szwajcarskie linie Swiss.


Bezpośrednie loty w sezonie letnim 2018 realizowane są z Krakowa trzy razy w tygodniu w poniedziałki, czwartki oraz piątki. Wyloty z krakowskich Balic o godz 14:40, lądowanie w Zurychu o godz 16:25. Lot trwa 01h45min. Połączenie powrotne z Zurychu do Krakowa wykonywane są także trzy razy w tygodniu (poniedziałki, czwartki, piątki). Planowany start z Zurychu o godz 12:20, lądowanie w Krakowie o godz 14:00. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Zurychu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty z Krakowa(KRK) do Zurychu (ZRH)

Wylot
Czas podróży: 4h 5m / 1 przesiadka
2019-02-28 15:05 Kraków (KRK)
2019-02-28 19:10 Zürich (ZRH)
1
LO 3906
2019-02-28 15:05 Kraków (KRK)
2019-02-28 15:55 Warsaw (WAW)
LO
2
LO 419
2019-02-28 17:05 Warsaw (WAW)
2019-02-28 19:10 Zürich (ZRH)
LO
Przylot
Czas podróży: 18h 25m / 2 przesiadki
2019-03-07 13:00 Zürich (ZRH)
2019-03-08 08:25 Kraków (KRK)
1
EW 767
2019-03-07 13:00 Zürich (ZRH)
2019-03-07 14:10 Cologne (CGN)
EW
2
FR 188
2019-03-07 17:05 Cologne (CGN)
2019-03-07 18:20 Berlin (SXF)
FR
3
FR 1711
2019-03-08 06:10 Berlin (SXF)
2019-03-08 07:25 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Zurych 1
Cena: 698 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka
2019-02-28 12:55 Kraków (KRK)
2019-02-28 18:40 Zürich (ZRH)
1
SK 1800
2019-02-28 12:55 Kraków (KRK)
2019-02-28 14:50 Stockholm (ARN)
SK
2
SK 1605
2019-02-28 16:15 Stockholm (ARN)
2019-02-28 18:40 Zürich (ZRH)
SK
Przylot
Czas podróży: 18h 25m / 2 przesiadki
2019-03-07 13:00 Zürich (ZRH)
2019-03-08 08:25 Kraków (KRK)
1
EW 767
2019-03-07 13:00 Zürich (ZRH)
2019-03-07 14:10 Cologne (CGN)
EW
2
FR 188
2019-03-07 17:05 Cologne (CGN)
2019-03-07 18:20 Berlin (SXF)
FR
3
FR 1711
2019-03-08 06:10 Berlin (SXF)
2019-03-08 07:25 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Zurych 2
Cena: 703 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 55m / 1 przesiadka
2019-02-28 05:45 Kraków (KRK)
2019-02-28 09:40 Zürich (ZRH)
1
LO 3910
2019-02-28 05:45 Kraków (KRK)
2019-02-28 06:40 Warsaw (WAW)
LO
2
LO 411
2019-02-28 07:35 Warsaw (WAW)
2019-02-28 09:40 Zürich (ZRH)
LO
Przylot
Czas podróży: 18h 25m / 2 przesiadki
2019-03-07 13:00 Zürich (ZRH)
2019-03-08 08:25 Kraków (KRK)
1
EW 767
2019-03-07 13:00 Zürich (ZRH)
2019-03-07 14:10 Cologne (CGN)
EW
2
FR 188
2019-03-07 17:05 Cologne (CGN)
2019-03-07 18:20 Berlin (SXF)
FR
3
FR 1711
2019-03-08 06:10 Berlin (SXF)
2019-03-08 07:25 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Zurych 3
Cena: 754 PLN
Wylot
Czas podróży: 4h 0m / 1 przesiadka
2019-02-28 14:15 Kraków (KRK)
2019-02-28 18:15 Zürich (ZRH)
1
EW 9733
2019-02-28 14:15 Kraków (KRK)
2019-02-28 16:00 Düsseldorf (DUS)
EW
2
EW 9766
2019-02-28 17:00 Düsseldorf (DUS)
2019-02-28 18:15 Zürich (ZRH)
EW
Przylot
Czas podróży: 18h 25m / 2 przesiadki
2019-03-07 13:00 Zürich (ZRH)
2019-03-08 08:25 Kraków (KRK)
1
EW 767
2019-03-07 13:00 Zürich (ZRH)
2019-03-07 14:10 Cologne (CGN)
EW
2
FR 188
2019-03-07 17:05 Cologne (CGN)
2019-03-07 18:20 Berlin (SXF)
FR
3
FR 1711
2019-03-08 06:10 Berlin (SXF)
2019-03-08 07:25 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Zurych 4
Cena: 756 PLN
Wylot
Czas podróży: 4h 5m / 1 przesiadka
2019-02-28 15:05 Kraków (KRK)
2019-02-28 19:10 Zürich (ZRH)
1
LO 3906
2019-02-28 15:05 Kraków (KRK)
2019-02-28 15:55 Warsaw (WAW)
LO
2
LO 419
2019-02-28 17:05 Warsaw (WAW)
2019-02-28 19:10 Zürich (ZRH)
LO
Przylot
Czas podróży: 16h 15m / 2 przesiadki
2019-03-07 21:15 Zürich (ZRH)
2019-03-08 14:30 Kraków (KRK)
1
EW 9787
2019-03-07 21:15 Zürich (ZRH)
2019-03-07 22:35 Düsseldorf (DUS)
EW
2
EW 9758
2019-03-08 06:05 Düsseldorf (DUS)
2019-03-08 07:40 Vienna (VIE)
EW
3
OE 304
2019-03-08 12:30 Vienna (VIE)
2019-03-08 13:30 Kraków (KRK)
OE
Lot Kraków - Zurych 5
Cena: 813 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka
2019-02-28 12:55 Kraków (KRK)
2019-02-28 18:40 Zürich (ZRH)
1
SK 1800
2019-02-28 12:55 Kraków (KRK)
2019-02-28 14:50 Stockholm (ARN)
SK
2
SK 1605
2019-02-28 16:15 Stockholm (ARN)
2019-02-28 18:40 Zürich (ZRH)
SK
Przylot
Czas podróży: 16h 15m / 2 przesiadki
2019-03-07 21:15 Zürich (ZRH)
2019-03-08 14:30 Kraków (KRK)
1
EW 9787
2019-03-07 21:15 Zürich (ZRH)
2019-03-07 22:35 Düsseldorf (DUS)
EW
2
EW 9758
2019-03-08 06:05 Düsseldorf (DUS)
2019-03-08 07:40 Vienna (VIE)
EW
3
OE 304
2019-03-08 12:30 Vienna (VIE)
2019-03-08 13:30 Kraków (KRK)
OE
Lot Kraków - Zurych 6
Cena: 818 PLN
Wylot
Czas podróży: 4h 5m / 1 przesiadka
2019-02-28 15:05 Kraków (KRK)
2019-02-28 19:10 Zürich (ZRH)
1
LO 3906
2019-02-28 15:05 Kraków (KRK)
2019-02-28 15:55 Warsaw (WAW)
LO
2
LO 419
2019-02-28 17:05 Warsaw (WAW)
2019-02-28 19:10 Zürich (ZRH)
LO
Przylot
Czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka
2019-03-07 21:15 Zürich (ZRH)
2019-03-08 14:40 Kraków (KRK)
1
EW 9787
2019-03-07 21:15 Zürich (ZRH)
2019-03-07 22:35 Düsseldorf (DUS)
EW
2
EW 9732
2019-03-08 11:50 Düsseldorf (DUS)
2019-03-08 13:40 Kraków (KRK)
EW
Lot Kraków - Zurych 7
Cena: 838 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka
2019-02-28 12:55 Kraków (KRK)
2019-02-28 18:40 Zürich (ZRH)
1
SK 1800
2019-02-28 12:55 Kraków (KRK)
2019-02-28 14:50 Stockholm (ARN)
SK
2
SK 1605
2019-02-28 16:15 Stockholm (ARN)
2019-02-28 18:40 Zürich (ZRH)
SK
Przylot
Czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka
2019-03-07 21:15 Zürich (ZRH)
2019-03-08 14:40 Kraków (KRK)
1
EW 9787
2019-03-07 21:15 Zürich (ZRH)
2019-03-07 22:35 Düsseldorf (DUS)
EW
2
EW 9732
2019-03-08 11:50 Düsseldorf (DUS)
2019-03-08 13:40 Kraków (KRK)
EW
Lot Kraków - Zurych 8
Cena: 843 PLN